BEDRADING (MODELE K4 E2,E19) Suzuki MOTO 650 V-STROM 2005  DL650U3K5(E2)
HARNESS. WIRING DL650/K4
36610-27G10-000
3661027G10000
Niet beschikbaar
2
FUSE 10A VZ800, R750/W, GSX750<br />FUSE (10A)
FUSE 10A VZ800, R750/W, GSX750
FUSE (10A)
Niet beschikbaar
3
FUSE (15A)